kontakt@wszoku.pl
+48 570 979 658

O nas – czyli dlaczego “w SzOKU


Jesteśmy polską firmą, wykorzystujemy tkaniny wyprodukowane w naszym kraju, by wspierać rodzimy kapitał ale nie zamykamy się na dobre produkty z innych krajów. Lubimy ubrania dobrej jakości, dlatego tworzymy odzież, którą sami nosimy z przyjemnością.

Działamy od marca 2014 roku, wtedy pojawił się pomysł na nazwę firmy. Słysząc co chwilę, że ktoś „jest w szoku„, postanowiliśmy, że też będziemy, ale dosłownie i jednocześnie trochę na przekór: będziemy ubierać się w „w SzOKU”.
Następnym etapem był wybór logo. Jest ono dosłownie i w przenośni naturalne ‒ moją pasją jest wędkarstwo muchowe, dlatego wybór padł na jętkę (Ephemeroptera). Owad ten jest przysmakiem ryb szlachetnych, takich jak pstrągi czy lipienie.

Nasze produkty będziemy opierać na odzieży codziennej. Z biegiem czasu będziemy wzbogacać asortyment o nowe projekty. Nasze logo, zainspirowane naturą, będzie doskonale prezentować się również na eleganckiej odzieży by wkrótce (mamy nadzieję) stać się symbolem prestiżowej marki. Chcemy, by ubrania, które dla Was szyjemy, spełniały Wasze oczekiwania zarówno pod względem jakości, jak i estetyczne. Ideą „w SzOKU” jest to by być niepowtarzalnym. Coś co jest na stanie sklepu, w momencie wykupienia znika i zapewne nie wróci w takiej formie.
Jeżeli macie dość sieciówek i chcecie wyróżnić się z tłumu, bądźcie, tak, jak my, naprawdę „w SzOKU”.